راهنمای خرید وسایل حمام برای تغییر دکوساز!

دسته بندی :وبلاگ ۲۳ تیر ۱۴۰۱ سهیل رئوف پناه 873
راهنمای خرید وسایل حمام برای تغییر دکوساز!


راهنمای خرید وسایل حمام برای تغییر دکوساز! لوازم حمام برای نوزادان یکی از چالش‌هایی است که خانواده‌ها در خرید آن همیشه مشکل دارند و نمی‌دانند چه نوع وسایلی برای نوزادان آن‌ها مناسب است. امروز تعدادی از نکات مثبت و تأثیرگذار در خرید وسایل حمام نوزادان را بررسی می‌کنیم تا این کار برای شما راحت‌تر باشد. در ادامه قرار است به راهنمای خرید وسایل حمام بپردازیم، پس با شیرآلات تهران همراه باشید.

راهنمای خرید وسایل حمام برای تغییر دکوساز!

راهنمای خرید وسایل حمام برای تغییر دکوساز

می‌خواهیم در مورد وان برای نوزادان صحبت کنیم که چگونه وان که اصلی‌ترین وسیله برای حمام نوزاد است را انتخاب کنید. اکثر وان‌های نوزادان کوچک و قابل‌حمل هستند و طوری طراحی شده‌اند که شما می‌توانید در بخش‌های مختلف و حتی سینک از آه‌ها استفاده کنید و برخی از آن‌ها را هم باید در وان بزرگسالان قرارداد. شما در ابتدا باید به نوع وان برای نوزاد دقت کنید که لبه‌های گرد و نرم داشته باشد.

در نتیجه بتواند امنیت را برای نوزادان فراهم کند. البته که شما هر نوع وان رت انتخاب کنید باید همیشه در کنار فرزند باشید تا داخل آب نیافته و حتی اگر می‌خواهید وسایلی مانند حوله یا شامپو را از جای دیگر بیاورید باید نوزاد را هم با خودتان ببرید و آن را تنها نگذارید و حتی به شما پیشنهاد می‌دهیم هرگز اگر نوزاد درون وان است وان را بلند نکنید.

برای خرید موارد زیر می‌توانید به صفحات مورد نظر مراجعه کنید:

وان حمام نوزاد باید چگونه باشد؟

خرید وان برای نوزادان در هر سنی متفاوت است و برای مثال در نوزادان شش‌ماهه که توانایی دارند بدن سروگردن خود را کنترل کنند سعی کنید وان حمامی را خریداری کنید که او بتواند بنشیند ولی در اکثر وان‌های نوزادان یک سری قلاب‌ها و وسایلی وجود دارد که این اجازه را نمی‌دهد که نوزادان زیاد تکان بخورد و به‌نوعی آنها را کنترل می‌کند. تمامی این اقدامات باعث می‌شود که شما بتوانید بهتر بچه خود را بشویید. در بخش سروگردن نوزادان معمولاً از اسفنج ضد کپک استفاده می‌شود که بهتر از پلاستیک است.

نوزادان می‌توانند سرخود را روی آن قرار بدهند ولی همیشه سعی کنید بعد از هر بار استحمام آن را به‌خوبی بشویید و تمیز کنید. اما همان‌طور که اشاره شد زمانی که نوزاد به شش ماهگی رسید می‌توانید آن را به وان بزرگ‌تر منتقل کنید تا آن بتواند حرکت‌هایی را هم داشته باشد اما همیشه حواستان به نوزاد باید باشد. اگر شما فضای کافی ندارید که از وان‌های ثابت استفاده کنید می‌توانید از وان‌های تاشو استفاده کنید که قطعات آن به‌صورت کلی از هم باز می‌شود و به شما این امکان را می‌دهد که وان راحتی با خودتان به سفر ببرید.

ولی همیشه قبل از اینکه کودک را درون این‌چنین و آنها قرار بدهید از قطعات آن مطمئن شوید که سفت شده است و مشکلی برای کودک پیش نمی‌آید. همیشه حمام کردن نوزاد یکی از سخت‌ترین کارها از اما بعد از چندین بار حمام کردن هم از این کار خوشش می‌آید و همچنین شما این کار را یک کار لذت‌بخش می‌دانید اما در تمامی مراحل و هر دفعه استحمام باید حواستان کامل به نوزاد باشد و مواظب او باشید.

برای راهنمای خرید وسایل حمام باید به نکات مهم در شیرآلات حمام هم دقت کافی را داشته باشید.

بررسی انواع وان حمام نوزاد

بررسی انواع وان حمام نوزاد

وان ساده نوزادان

این مدل از وان‌های حمام نوزادان دارای یک ساختاری است که نوزاد بتواند به‌راحتی درون آن بنشیند مانند صندلی که دارای یک حالت اریب است و درون این وان‌ها به‌صورت لایه، لایه از اسفند تشکیل شده است تا نوزادان لیز نخورد و همچنین دانه‌ها کمک می‌کنند که حتی اگر نمی‌توانند هم در یک حالت هستند که انگار نشستند و این کار را برای شستشو راحت و امنیت نوزاد را بالا می‌برد.

وان بنددار

یکی دیگر از مدل‌های وان برای نوزادان که بسیار برای نوزادان زیر شش ماه مناسب است وان‌هایی است که دارای بند است و آنکارا نگه می‌داد و این بندها خاصیت جداشدن را هم دارند.

وان بزرگ نوزادان

برخی از وان‌ها بزرگ هستند ولی ساختار آن‌ها طوری است که برای نوزادان مناسب است و با رشد نوزاد برای آن‌ها کوچک نمی‌شود. این مدل از وان هم دارای بند است که می‌تواند از نوزاد مراقبت کند.

وان تاشو برای وان بزرگسالان

برخی از وان‌ها ژوری طراحی شده‌اند که تاشو هستند و می‌توان آن‌ها را در وان بزرگسالان قرارداد. البته که یک مدل از این وان‌ها هستند که برای استفاده در سینک هم مناسب است این وان‌ها تا می‌شوند تا شما بتوانید در سینک قرار دهید البته که دیگر نمی‌توان آن‌ها را در وان بزرگسالان استفاده کرد.

وان فانتزی و مدرن

وان‌های فانتزی دارای قابلیت‌هایی هستند که حباب تولید می‌کنند و برخی از آن‌ها نیز دوش دارند که یکی دیگر از ویژگی‌های خوب این وان‌های فانتزی است. وان‌های مدرن هم از نظر امکانات و ساختار فرق خاصی ندارند و فقط طراحی‌های آن‌ها مینیاتوری و مدرن است.

وان نوزاد ما باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

بحث امنیت نوزاد اولین موردی است که باید به آن اشاره کنیم همان‌طور که گفته شد می‌توانید از وان‌هایی استفاده کنید که دارای بند و قلاب باشد و یا حداقل دارای طراحی برجسته باشد تا نوزاد سر نخورد. وان نوزاد شما باید دارای یک مخزن تخلیه باشد تا شما برای خالی‌کردن آن مجبور نشوید آن را بلند کنید تا مشکل‌ساز شود. یکی دیگر از نکات مهم داشتن نشانگر دمای آب است که برخی از وان‌های دارای دماسنج‌های دیجیتالی یا معمولی هستند که اگر آب بیش از حد داغ شد بتواند به شما هشدار بدهد.

اگر شما می‌خواهید که یک وان داشته باشید که در مسافرت‌ها هم همراه خود داشته باشید می‌توانید از وان‌های تاشو استفاده کنید تا در مسافرت‌ها به مشکل نخورید‌. پوست نوزاد بسیار حساس است و شما باید از وان‌هایی استفاده کنید که دارای لبه‌های گرد و نرم باشد و همچنین در هنگام برداشتن وان هم به مشکل نخورید ولی همان‌طور که گفته شد هیچ‌وقت وان را همراه کودک برندارید. برخی از وان‌های حمام سطح غیر لیز دارند که می‌تواند کمک کند نوزاد لیز نخورد و آسیب به او وارد نشود.

راهنمای خرید وسایل حمام برای نوزاد

در ادامه لوازم حمام نوزاد سعی داریم که سایر محصولاتی که شما باید با استفاده از آن‌ها نوزاد را به حمام ببریم را به شما معرفی کنیم تا تمامی مواردی که باید رعایت کنید و تمامی لوازمی که باید در اختیار داشته باشید را در اختیار خود داشته باشید.

شیر مناسب نوزاد

در هنگام شستن نوزاد مطمئناً یک جا نمی‌شوند و ممکن است سر و بدن او با شیر برخورد کند و اگر جنس آن از آهن باشد می‌تواند ضربه‌های بدی را به نوزاد وارد کند ولی اگر شما سعی کنید که از پوشش‌های پلاستیکی برای شیر استفاده کنید می‌توانید مشکل را به صفر برسانید و هیچ مشکلی و نگرانی در این مورد نداشته باشید. شما هم چنین برای ریختن آب‌روی نوزاد باید از فنجان استفاده کنید تاچشم نوزاد آسیب نبیند مخصوصاً اگر دارای شامپو باشد. همچنین برای کودک سعی کنید که از حوله‌های کلاه‌دار استفاده کنید تا تمامی قسمت‌های بدن نوزاد پوشانده شود و باعث سرماخوردگی بعد از حمام شود.

اسباب‌بازی برای حمام نوزاد

یکی دیگر از موارد الزامی در هنگام حمام نوزاد استفاده از اسباب‌بازی است که می‌تواند با کار شما را راحت‌تر کند. همین کار ساده باعث می‌شود که نوزاد و از حمام خود لذت ببرد و از این کار استقبال کند.

جمع‌بندی

راهنمای خرید وسایل حمام به چه شکل است؟ حمام نوزادان برای خانواده‌ها یک کار سخت و نگران‌کننده است که باید نکات آن را به‌خوبی بدانید تا با مشکلی برخورد نکنید. سعی کردیم تمامی نکات مربوط به حمام نوزادان را به شما عزیزان بگوییم و همچنین وسایل موردنیاز را برای حمام نوزادان بررسی کردیم. دسته‌بندی مربوط به وان حمام نوزاد را نیز به‌صورت کامل در اختیار شما عزیزان قراردادیم تا بتوانید انتخاب دقیق و درستی متناسب با شرایط خود داشته باشید.

ارتباط با شیرآلات تهران

به نظرتون کیفیت این بخش چطور بود؟
سهیل رئوف پناه

ما یک راه ساده تر برای برقراری ارتباط با کاربران خود پیدا کرده ایم: عضو کانال شوید:

مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه: