بهترین رنگ شیرآلات مناسب با دکوراسیون خانه!

دسته بندی :وبلاگ ۲۸ تیر ۱۴۰۱ سهیل رئوف پناه 664
بهترین رنگ شیرآلات مناسب با دکوراسیون خانه!


بهترین رنگ شیرآلات مناسب با دکوراسیون خانه! امروزه به دلیل این که رنگ‌بندی شیرآلات بسیار زیاد است و تنوع در این زمینه بسیار زیاد است انتخاب برای مشتریان بسیار سخت است و شما باید ویژگی‌ها و معایب تمامی رنگ‌ها را بدانید. انتخاب رنگ مناسب برای شیرآلات بسیار کار مهمی است زیرا می‌تواند در طراحی خانه شما تأثیرگذار باشد و شما باید نکات مربوط به انتخاب رنگ شیرآلات را به‌خوبی بدانید. اگر شما قصد خرید شیرآلات را دارید ولی نمی‌دانید که چه رنگ می‌تواند برای شما مناسب باشد تا آخر این مقاله همراه ما باشید تا با بررسی رنگ‌های شیرآلات به شما کمک کنیم که یک انتخاب مناسب و صحیح داشته باشید. پس با شیرآلات تهران همراه باشید.

قبل از انتخاب رنگ شیرآلات به چه نکاتی توجه کنیم؟

شما قبل از اینکه بخواهید به رنگ شیرآلات بپردازید ابتدا باید یک سری نکات را بررسی کنید تا و سپس بتوانید رنگ را باتوجه‌به نکاتی که بررسی کرده‌اید انتخاب کنید. در ادامه تمامی مواردی که شما باید قبل از انتخاب رنگ شیرآلات در نظر داشته باشید را در اختیار شما قرار می‌دهیم تا بتوانید با بررسی آن‌ها راحت‌تر رنگ شیرآلات را انتخاب کنید.

طراحی خانه

اولین نکته‌ای که قبل از انتخاب رنگ شیرآلات باید در نظر داشته باشید طراحی خانه و یا محل کار شما است و حتی زمانی که شما می‌خواهید شیرآلات خود را تعویض کنید نیز این موضوع بسیار اهمیت دارد. شما باید بدانید که رنگ شیرآلات باید با طراحی و دکوراسیون خانه شما هماهنگی کامل را داشته باشد. برای مثال اگر طراحی و دکوراسیون خانه شما به‌صورت سنتی است شما نمی‌توانید که از شیرآلاتی که رنگ آنها مدرن و کلاسیک است استفاده کنید و باید به این موضوع دقت کنید که رنگ شیرآلات با طراحی خانه شما هماهنگی داشته باشد. در کل باید بدانید که رنگ شیرآلات شما باید به‌نوعی باشد که دکوراسیون خانه شما را تکمیل کند.

محل شیرآلات

محلی که شما می‌خواهید شیرآلات را در آنجا قرار بدهید بسیار مهم است برای مثال در ادارات شما باید شیرآلات لوکس و کلاسیک استفاده کنید و نمی‌توانید که از شیرآلات رنگی و سنتی استفاده کنید زیرا باید رسمی باشد. اما در خانه دست شما بازتر است و می‌توانید از شیرآلات رنگی مانند سفید و مشکی و نقره‌ای و یا حتی شیرآلات قدیمی استفاده کنید که در نهایت باید متوجه شوید که باید با طراحی دکوراسیون خانه شما هماهنگ باشد.

جنس و ساخت رنگ

جنس و طراحی رنگ شیرآلات بسیار مهم است زیرا برخی از رنگ‌ها لکه پذیر هستند و شما باید مداوم آن‌ها را تمیز کنید پس اگر شما وقت کافی برای تمیزکردن هرروزه را ندارید نباید از این رنگ‌ها استفاده کنید. رنگ سفید برای شیرآلات رنگی است که بسیار ساده تمیز می‌شود و همچنین لکه‌ها را هم زیاد نشان نمی‌دهد. دوام و ماندگاری هم مورد بعدی است که شما باید به آن دقت کنید و اگر شیرآلاتی می‌خواهید که دوام زیاد داشته باشد می‌توانید از شیرآلات کروم استفاده کنید که دوام زیادی دارند. شما می‌خواهید که شیرآلات شما زود دچار رنگ‌رفتگی نشود و سالیان سال مانند روز اول باشد پس به نکته ماندگاری هم دقت کنید.

بهترین رنگ شیرآلات مناسب با دکوراسیون خانه!

بهترین رنگ شیرآلات مناسب با دکوراسیون خانه

شیرآلات دارای رنگ‌بندی‌های مختلف هستند و در رنگ‌های مختلف شرکت‌ها در حال تولید شیرآلات هستند. در ادامه مقاله قصد داریم که بهترین رنگ شیرآلات را مورد بررسی قرار دهیم تا شما بیشتر با آن‌ها آشنا شوید و انتخاب راحت‌تر داشته باشید.

برای انتخاب بهترین رنگ شیرآلات و خرید موارد زیر به صفحات مورد نظر مراجعه کنید:

شیرآلات سفید

یکی از خوبی‌های رنگ سفید این است که باتوجه‌به رنگ سفید راحت‌تر با خانه شماست می‌شود و شما کار سختی را ندارید. ولی اگر طراحی خانه شما به‌صورت کلاسیک و مدرن است استفاده از رنگ سفید بسیار بهتر هم است. یکی دیگر از ویژگی‌های رنگ سفید لکه پذیر نبودن آن است و شما به‌راحتی هم می‌توانید آن را تمیز کنید. اما باید در مورد معایب رنگ سفید هم صحبت کرد و شما باید بدانید که اگر جنس شیرآلات سفید خوب نباشد احتمال شکستگی وجود دارد و دوام آن از شیرآلات فلزی کمتر است پس سعی کنید در هنگام شستشو از برخورد با آن جلوگیری کنید و همچنین به‌خاطر رنگ سفید آن مراقب باشید چیزی روی آن نریزد.

شیرآلات طلایی

اگر طراحی خانه شما لوکس و لاکچری است می‌توانید از رنگ طلایی به‌راحتی استفاده کنید و زیبایی خالص آن را مشاهده کنید و شیرآلات طلایی در طراحی‌های مات و براق وجود دارد که شما می‌توانید باتوجه‌به سلیقه خودتان یکی را انتخاب کنید. از معایب شیرآلات طلایی این است که ست‌کردن آن کمی سخت است و برای نگهداری از آن همکار راحتی ندارید و باید مراقب آن باشید تا خط‌وخش روی آن نیافتد.

شیرآلات کروم

شیرآلات کروم هم یکی از بهترین رنگ‌ها برای شیرآلات است که ست‌کردن آن با وسایل خانه همکار راحتی است و شما مهم نیست که طراحی خانه‌تان به چه شکل است زیرا شیرآلات کروم رنگ با تمامی خانه‌ها هماهنگی دارند. شیرآلات کروم هم دارای دو مدل براق و مات هستند که شیرآلات کروم مات لکه پذیری کمتری دارند و همچنین تمیزکردن آن راحت‌تر است. از لحاظ دوام جنس شیرآلات کروم دارای دوام و ماندگاری بالا هستند.

شیرآلات رنگی و فانتزی

شیرآلات رنگی و فانتزی به‌تازگی طرف‌داران زیادی پیدا کرده است و اگر خانه شما سبک فانتزی و رنگارنگ دارد می‌توانید از شیرآلات رنگی استفاده کنید تا فضای شادی را به خانه خود بدهید. شما اگر می‌خواهید شیرآلات خاص داشته باشید می‌توانید از شیرآلات رنگی استفاده کنید اما باید در ست‌کردن آن با خانواده وسواس به خرج بدهید و درست عمل کنید زیرا ست‌کردن شیرآلات رنگی با خانه کمی سخت است. اگر از شیرآلات رنگی به‌صورت درست و هماهنگ با رنگ‌های خانه استفاده کنید بسیار زیبا می‌شود اما اگر دقت نکنید می‌توانید باعث شوید که تضاد در خانه به وجود بیاید و بعد از گذشت مدتی خسته شوید و تکراری به نظر بیاید.

دوام رنگ شیرآلات به چه عواملی بستگی دارد؟

دوام رنگ شیرآلات به چه عواملی بستگی دارد؟

شما تا به اینجای کار با رنگ‌های شیرآلات آشنا شدید و ویژگی و معایب هرکدام را فهمیدید ولی اگر قصد انتخاب دارید یک نکته دیگر یعنی دوام رنگ را هم باید در نظر داشته باشید که در ادامه مورد بررسی قرار می‌دهیم تا شما به مرحله آخر خرید برسید. آبکاری و جنس دو عامل تأثیرگذار در دوام شیرآلات هستند که هرکدام را جداگانه مختصر مورد بررسی قرار می‌دهیم تا شما انتخاب درست داشته باشید.

آبکاری شیرآلات

به‌صورت کلی آبکاری شیرآلات به روش‌های کروم، الکترواستاتیک، PVD و فورتیک انجام می‌شود و هر یک از این آبکاری‌ها مختص هر شیرآلات است. برای مثال در شیرآلات کروم آبکاری به روش کروم انجام می‌شود و سایر شیرآلات هم سایر آبکاری‌ها انجام می‌شود. در شیرآلات رنگی از روش الکترواستاتیک استفاده می‌شود و به همین دلیل دوام و ماندگاری زیادی به رنگ شیرآلات می‌دهد. باتوجه‌به آبکاری قیمت شیرآلات می‌تواند تغییر کند و آبکاری خوب‌روی قیمت شیرآلات تأثیرگذار است و همچنین اگر شما قصد تعمیر رنگ در شیرآلات خود دارید می‌توانید از اسپری‌ها یا آبکاری‌های شرکت‌ها کمک بگیرید تا رنگ شیرآلات شما مانند روز اول شود.

جنس شیرآلات

استفاده از آلیاژهای خوب مانند برنج و استیل باعث بالابردن دوام و ماندگاری شیرآلات می‌شود و درگذشته از سرب برای دوام و ماندگاری شیرآلات استفاده می‌شد اما سرب سریع‌تر دچار زنگ‌زدگی و خوردگی می‌شد و در نتیجه برای سلامتی انسان هم ضرر داشت و از نظر ماندگاری هم عمر طولانی‌مدتی نداشت. با تمام نکاتی که گفته شد شما در هنگام خرید شیرآلات باید به جنس بدنه آن و آلیاژهای به‌کاررفته در آن هم توجه کنید.

جمع‌بندی

انتخاب رنگ شیرآلات یکی از کارهایی است که در هنگام خرید شیرآلات شما باید عمده کار کنید و یک سری نکات را در هنگام انتخاب رنگ شیرآلات مورد بررسی قرار بدهید. سایت ویتامین نکات و عواملی که شما در هنگام انتخاب رنگ شیرآلات باید در ذهن داشته باشید را در اختیار شما قرار بدهیم تا شما بتوانید یک انتخاب تغییر و هماهنگ با خانه خود داشته باشید.

ارتباط با شیرآلات تهران

به نظرتون کیفیت این بخش چطور بود؟
سهیل رئوف پناه

ما یک راه ساده تر برای برقراری ارتباط با کاربران خود پیدا کرده ایم: عضو کانال شوید:

مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه: