تمیزکردن سینک استیل با مواد طبیعی در 6 مرحله

دسته بندی :وبلاگ ۶ آذر ۱۴۰۱ سهیل رئوف پناه 961
تمیزکردن سینک استیل با مواد طبیعی در 6 مرحله

تمیزکردن سینک استیل با مواد طبیعی در 6 مرحله یکی از کارهایی است که به شما کمک بسیار زیادی خواهد کرد. براق بودن سینک آشپزخانه آرزوی تمامی خانه‌داران است و شما برای اینکه بتوانید لکه‌های مربوط به سینک استیل خود را از بین ببرید نیاز دارید که از موادی استفاده کنید که طبیعی باشند و آسیبی به سینک استیل وارد نکند. زمانی که سینک استیل کدر و به‌صورت کلی کثیف می‌شود باعث خواهد شد بوی بدی هم از آن بیاید. پس برای اینکه بتوانید به‌راحتی در ۶ مرحله و با استفاده از مواد طبیعی سینک خود را مانند روز اول کنید در ادامه همراه شیرآلات تهران باشید و از این تکنیک‌ها استفاده کنید.

تمیزکردن سینک استیل با مواد طبیعی در 6 مرحله

تمیزکردن سینک استیل با مواد طبیعی در 6 مرحله (2)

همان‌طور که گفته شد شما می‌توانید در خانه با استفاده از مواد طبیعی سینک استیل خود را تمیز کنید تا باعث شوید کثیفی‌ها به‌صورت کلی از آن پاک شود و دیگر نیاز نیست از مواد شیمیایی و شوینده‌ها استفاده کنید. برای تمیزکردن شما باید مراحل زیر را طی کنید که در ادامه تمامی مراحل را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

۱- شست شوی سینک

در اولین قدم شما باید با استفاده از آب ساده یک تمیزی کلی را روی سینک انجام بدهید و هر چیزی که درون سینک است را با آب شستشو دهید و تمامی لکه‌ها را با استفاده از دستکش از بین ببرید. نکته‌ای که در اینجا وجود دارد این است که باید این کار را با آب ساده انجام دهید.

۲- جوش شیرین را در سینک بریزید.

به دلیل خاصیتی که جوش شیرین برای ازبین‌بردن چربی‌ها و لکه‌ها دارد و به‌صورت کلی کثیفی‌ها با استفاده از آن به‌صورت فوق‌العاده‌ای از بین می‌رود. برای این کار می‌توانید جوش شیرین را روی سینک و لوله‌ها بریزید و همان‌طور که گفته شد به دلیل طبیعی بودن این ماده هیچ‌گونه خط و خشی روی سینک استیل شما به وجود نمی‌آورد.

۳- جوش شیرین را روی سینک پخش کنید. (تمیزکردن سینک استیل با مواد طبیعی در 6 مرحله)

در ادامه سعی کنید با استفاده از یک‌تکه دستمال تمامی بخش‌های سینک را با استفاده از جوش شیرین بپوشانید و اگر می‌توانید با استفاده از یک مسواک به جزئی‌ترین بخش‌ها هم دسترسی پیدا کنید و جوش شیرین را پخش کنید.

۴- آب جوش

بعد از اینکه جوش شیرین را روی سینک ریختید آب را روی حرارت قرار دهید تا به جوش بیاید و سپس صبر کنید تا آب جوشیده شده با دمای اتاق یکی شود. همچنین اجازه بدهید چنددقیقه‌ای جوش شیرین روی سینک باقی بماند.

۵- استفاده از سرکه

در ادامه تمیزکردن سینک استیل با مواد طبیعی در 6 مرحله باید بگوییم یکی دیگر از مواد طبیعی که شما می‌توانید با استفاده از آن لکه‌ها و همچنین باکتری‌ها را از بین ببرید و می‌تواند ضدعفونی هم انجام بدهد سرکه سفید رقیق شده است. در ادامه می‌توانید که سرکه سفید را روی جوش شیرین اسپری کنید. این مواد در کنار یکدیگر، یک ترکیب بسیار عالی برای ازبین‌بردن لکه‌ها است و می‌تواند به‌خوبی سینک شما را تمیز کنیم.

۶- در آخر سینک را آبکشی کنید. (تمیزکردن سینک استیل با مواد طبیعی در 6 مرحله)

۶- در آخر سینک را آبکشی کنید. (تمیزکردن سینک استیل با مواد طبیعی در 6 مرحله)

بعد از اینکه عمل تمیزکاری به پایان رسید، شما می‌توانید با استفاده از آب جوش سرد شده به‌خوبی سینک را تمیز کنید و جوش شیرین و سرکه آن را از بین ببرید و در آخر اگر دیدید نیاز است می‌توانید با استفاده از آب لوله‌کشی گرم هم آب‌کشی را انجام بدهید. در آخر هم می‌توانید با استفاده از یک حوله و یا دستمال خشک سینک استیل خود را به‌خوبی خشک کنید تا تمامی لکه‌ها از بین برود.

خرید شیر سینک راسان

در آخر هم اگر به دنبال خرید شیر بسیار با کیفیت و ماندگار برای سینک خود هستید ما به شما شیر سینک راسان را معرفی می‌کنیم که با مراچعه به صفحه “خرید شیر سینک راسان” می‌توانید به خرید یک شیر با کیفیت و تضمین شده از سایت شیرآلات تهران بپردازید.

جمع‌بندی

تمیزکردن سینک استیل با مواد طبیعی در 6 مرحله یکی از پرکاربردترین روش‌ها و درعین‌حال ساده‌ترین روش‌ها برای تمیزکردن سینک استیل است و شما در این روش مرحله‌به‌مرحله ساده پیش خواهید رفت و در آخر می‌توانید تأثیر فوق‌العاده آن را روی سینک ظرف‌شویی خود مشاهده کنید. در این روش شما نیاز به استفاده از مواد شوینده و شیمیایی ندارید و همین باعث می‌شود هیچ آسیبی به سینک استیل ظرف‌شویی شما وارد نشود. امیدوارم که از این مقاله استفاده کامل را کرده باشید.

به نظرتون کیفیت این بخش چطور بود؟
سهیل رئوف پناه

ما یک راه ساده تر برای برقراری ارتباط با کاربران خود پیدا کرده ایم: عضو کانال شوید:

مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه: