سینک فانتزی چیست و چه کاربردی دارد؟

دسته بندی :وبلاگ ۸ مرداد ۱۴۰۱ فرشته رحیمی 728
سینک فانتزی چیست


سینک فانتزی چیست؟ شما برای انتخاب سینک ظرف‌شویی باید تنوع آن را بشناسید و تمامی مدل‌ها را مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید بهترین انتخاب و مناسب‌ترین انتخاب خود را داشته باشید. امروز می‌خواهیم در این مقاله سینک ظرف‌شویی فانتزی را مورد بررسی قرار بدهیم و آن را با سایر سینک‌ها مقایسه کنیم تا شما به‌صورت کامل با سینک ظرف‌شویی آشنا بشوید سینک موردنظر برای شما مناسب بود آن را انتخاب کنید. پس با شیرآلات تهران همراه باشید.

منظور از سینک فانتزی چیست؟

منظور از سینک فانتزی چیست؟ زمانی که در مورد سینک‌های فانتزی صحبت می‌کنیم عمده‌ترین اختلاف این نوع سینک‌ها با سایر سینک‌ها به ضخامت لایه‌های آن است و به دلیل این ضخامت شرکت‌های تولیدکننده این نوع سینک می‌توانند طرح‌های خلاقانه و متنوع را به این سینک‌ها بدهند که در نهایت ما به آنها سینک فانتزی می‌گوییم. از طرفی دیگر می‌تواند عمق و ارتفاع آن بیشتر از سایر سیم چاق باشد و به همین دلیل کارایی و کاربرد بیشتری برای افراد دارد و به‌صورت کلی دارای شکل شمایل خاص خود و کاربری خاص خود است.

منظور از سینک نیمه فانتزی

سینک نیمه فانتزی

 

سینک ظرف‌شویی نیمه فانتزی هم مابین سینک ظرف‌شویی معمولی و سینک ظرف‌شویی فانتزی قرار می‌گیرد و از نظر شکل و شمایل شبیه سینک ظرف‌شویی فانتزی است. ضخامت سینک نیمه فانتزی شاید یکی دو درجه کمتر از این نوع سینک باشد اما از نظر ظاهری شبیه آن است و از نظر عمق و ارتفاع شبیه سینک ظرف‌شویی معمولی است.

برای خرید موارد زیر می‌توانید به صفحات مورد نظر مراجعه کنید:

سینک ظرف‌شویی فانتزی چه فرقی با نیمه فانتزی دارد؟

تا به اینجای کار به‌صورت کلی با سینک ظرف‌شویی فانتزی و نیمه فانتزی آشنا شدید و از نظر زیبایی و کاربرد آنها را به شما معرفی کردیم ولی شاید تا به اینجا تصمیم خود را و توانسته باشید بگیرید و نیاز دارید که تفاوت میان این دو را بدانید تا بتوانید انتخاب خود را انجام بدهید پس برای اینکه تفاوت سینک نیمه فانتزی و فانتزی را بدانید در ادامه مقاله همراه ما باشید.

اگر بخواهیم به‌صورت کلی بگوییم تفاوت این دو در ضخامت و عمق است اما در همین تفاوت‌های ساده می‌تواند بسیار برای کاربران انتخاب و سخت کند پس در ادامه همراه مقاله سینک فانتزی چیست باشید.

عمق و ضخامت

همان‌طور که در بالا اشاره کردیم این نوع سینک‌ها دارای ضخامت بیشتری نسبت به سینک ظرف‌شویی نیمه فانتزی دارد و عمق حالت فانتزی چیزی حدود ۱۶ سانتی‌متر تا ۲۲ سانتی‌متر هم می‌رسد و همین امر موجب می‌شود که فضای بیشتری را در اختیار افراد قرار می‌دهد و شما در کار با آن و شستن ظروف خود فضای بیشتری را در اختیار دارید. در سینک ظرف‌شویی نیمه فانتزی هم ضخامت یکی دو درجه کمتر است و عمق و ارتفاع سینک ظرف‌شویی ۱۲ تا ۱۶ سانتی‌متر است.

همان‌طور که در بالا اشاره کردیم سینک‌های ظرف‌شویی فانتزی دارای ضخامت بیشتری نسبت به سینک ظرف‌شویی نیمه فانتزی دارد و عمق نوع فانتزی آن چیزی حدود ۱۶ سانتی‌متر تا ۲۲ سانتی‌متر هم می‌رسد و همین امر موجب می‌شود که فضای بیشتری را در اختیار افراد قرار می‌دهد و شما در کار با آن و شستن ظروف خود فضای بیشتری را در اختیار دارید. در سینک ظرف‌شویی نیمه فانتزی هم ضخامت یکی دو درجه کمتر است و عمق و ارتفاع سینک ظرف‌شویی ۱۲ تا ۱۶ سانتی‌متر است.

طراحی و ظاهر

امروزه باتوجه‌به تنوع بازار محصولات آشپزخانه شما می‌توانید انواع سینک ظرف‌شویی را مشاهده کنید و انتخاب کنید اما اگر شما به دنبال سینک‌های جدید و خاص با ظاهری جذاب هستید به شما این نوع سینک را پیشنهاد می‌کنیم و به دلیل تنوع تولید محصولات فانتزی تنوع بیشتری دارند. اگر بخواهیم در مورد طراحی و ظاهر سینک‌های نیمه فانتزی صحبت کنیم باید بگوییم که یک مرحله پایین‌تر از حالت فانتزی از نظر زیبایی و طراحی‌ هستند و برای راهنمایی بیشتر باید بگوییم در مرحله آخر سینک‌های ظرف‌شویی ساده و قدیمی قرار دارند.

امروزه باتوجه‌به تنوع بازار محصولات آشپزخانه شما می‌توانید انواع سینک ظرف‌شویی را مشاهده کنید و انتخاب کنید اما اگر شما به دنبال سینک‌های جدید و خاص با ظاهری جذاب هستید به شما سینک ظرف‌شویی فانتزی را پیشنهاد می‌کنیم و به دلیل تنوع تولید محصولات فانتزی تنوع بیشتری دارند. اگر بخواهیم در مورد طراحی و ظاهر سینک‌های نیمه فانتزی صحبت کنیم باید بگوییم که یک مرحله پایین‌تر از حالت فانتزی از نظر زیبایی و طراحی‌ هستند و برای راهنمایی بیشتر باید بگوییم در مرحله آخر سینک‌های ظرف‌شویی ساده و قدیمی قرار دارند.

کیفیت و دوام

کیفیت و دوام سینک فانتزی

شما زمانی که به سمت خریده سینک ظرف‌شویی می‌روید از نظر جنس و ساختار شاید همگی آنها در یک سطح و لول باشند اما از نظر ضخامت که یک نکته بسیار مهم در سینک‌های فانتزی است می‌تواند بسیار روی کیفیت و ماندگاری آن تأثیرگذار باشد.

زمانی که شما چای ظرف‌شویی با ضخامت کم استفاده می‌کنید ممکن است با برخورد یک چیز آن‌ها فروبروند و به‌صورت کلی دوام و مقاومت خوبی روی ضربات و یا حتی اگر ما ندارند پس اگر به دنبال یک سینک ظرف‌شویی با عمر بالا و با مقاومت زیاد هستید می‌توانید از سینک ظرف‌شویی فانتزی استفاده کنید.

قیمت و هزینه

اگر بخواهیم از نظر قیمت و هزینه‌ای که شما باید بکنید سینک ظرف‌شویی فانتزی را مورد بررسی قرار بدهیم طبیعتاً به‌خاطر جنس و دوامی که این نوع سینک‌های ظرف‌شویی دارند هزینه و قیمت آنها نیز در مقابل سایر سینک‌های ظرف‌شویی قیمت بالاتری دارد ولی باتوجه‌به ماندگاری و طول عمر بلندمدت شما می‌توانید به‌راحتی آن را خریداری کنید و مطمئن باشید که دارید هزینه خوبی را پرداخت می‌کنید.

اما حتی شما می‌توانید که از سینک‌های نیمه فانتزی استفاده کنید که قیمت پایین‌تری نسبت به سینک‌های ظرف‌شویی فانتزی دارند ولی از نظر مقاومت و همچنین تنوع طراحی نسبت به سیم‌های معمولی بهتر هستند.

جمع‌بندی

سینک فانتزی چیست؟ سینک ظرف‌شویی در نوع فانتزی یکی از این چای استیل ما بسیار آنها را مشاهده نکرده‌ایم و به دلیل اینکه قیمت بالاتری نسبت به سایر سینه‌های معمولی دارند بیشتر خانه‌سازها از اینکه‌های معمولی و ساده استفاده می‌کند ولی اگر شما می‌خواهید یک آشپزخانه خاص را داشته باشید پیشنهاد می‌کنیم و سینک ظرف‌شویی فانتزی استفاده کنید. ما امروز به‌صورت کامل سینک ظرف‌شویی فانتزی را برای شما مورد بررسی قرار دادیم و تمامی ویژگی‌های آن را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم تا شما بتوانید یک انتخاب مناسب را داشته باشید امیدواریم توانسته باشیم به شما کمک کنیم.

ارتباط با شیرآلات تهران

 

به نظرتون کیفیت این بخش چطور بود؟
فرشته رحیمی

ما یک راه ساده تر برای برقراری ارتباط با کاربران خود پیدا کرده ایم: عضو کانال شوید:

مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه: