معایب شیرآلات غیر استاندارد | این شیرآلات را نخرید!

دسته بندی :وبلاگ ۱ مرداد ۱۴۰۱ سهیل رئوف پناه 222
معایب شیرآلات غیر استاندارد این شیرآلات را نخرید!


معایب شیرآلات غیر استاندارد چیست؟ اگر شما در هنگام خرید شیرآلات به یک سری نکات توجه نکنید و شیرآلات غیر اصل را بخرید در آینده دچار مشکل می‌شود و مخصوصاً هنگام تعمیر و یا تعویض نمی‌توانید کار خاصی را انجام بدهید و هنگام خرید شیرآلات باید به یک سری نکات توجه کنید تا شیرآلات اصل را خریداری کنید. شاید شما به‌خاطر قیمت پایین‌تر به سراغ محصولات غیر اصل بروید و به‌نوعی از شرکت‌های معتبر خرید خود را انجام دهید اما مطمئن باشید بعد از گذشت مدتی مشکلات جدی روبرو خواهید شد و نمی‌توانید از شیرآلات به‌خوبی استفاده کنید. پس با شیرآلات تهران همراه باشید.

معایب شیرآلات غیر استاندارد

معایب شیرآلات غیر استاندارد

معایب شیرآلات غیر استاندارد چیست؟ شما زمانی که شیرآلات غیر اصل را خریداری می‌کنید شاید بعد از گذشت مدتی به‌اندازه بیشتری هزینه کنید تا شیرآلات را تعمیر کنید و در همان ابتدا به دنبال خرید شیرآلات باکیفیت ارزان‌قیمت نباشید زیرا ممکن است بعد از مدتی دچار مشکلاتی همچون خرابی، چکه کردن آب، هرز شدن، سروصدای اضافی شوید. شما اگر شیرآلات اصل را به‌خوبی بشناسید و معیارهای آن را بدانید دیگر دچار اشتباه در خرید خود نمی‌شوید پس اگر می‌خواهید مطمئن شوید که شیرآلاتی که خریده‌اید اصل است و یا اگر می‌خواهید شیرآلات اصل را بخرید تا آخر همراه ما باشید.

یکی دیگر از دلایلی که به شما پیشنهاد می‌کنیم حتماً شیرآلات اصل را بخرید استاندارد بودن آنها است زیرا تمام لوله‌کشی‌های ساختمان‌ها و یا محل کارها دارای استانداردهایی هستند که با شیرآلات شما باید هماهنگی داشته باشند و اگر شیرآلات شما استاندارد نباشند عملکرد آنها به‌درستی انجام نمی‌شود.

برای خرید شیرآلات استاندارد به صفحات مورد نظر مراجعه کنید:

چگونه شیرآلات اصل را بشناسیم؟

حالا که با معایب شیرآلات غیر استاندارد آشنا شدیم چگونه شیرآلات اصل را تشخیص دهیم؟ اگر بخواهیم اولین معیار برای شیرآلات استاندارد را بگویم این است که بعد از برخورد با آب هیچ قطعه از شیرآلات استاندارد نباید دچار مشکل بشوند و تمامی قطعات آن باید عملکرد صحیح داشته باشند. اما اگر شما تغییر فشار و یا تغییر رنگ و مزه را در آب مشاهده کردید می‌توانید متوجه شوید که عملکرد بخش‌های مختلف شیر شما درست نیست و به‌نوعی استاندارد نیست.

دومین معیار برای شناخت شیرآلات استاندارد این است که آلیاژ آنها به‌صورت استاندارد باشد و سرب آنها بیشتر از دو درصد نباشد زیرا ممکن است درون آب گرم حل شود و وارد بدن شما شود که بسیار می‌تواند برای بدن انسان سرب مضر باشد و همچنین آلیاژ آن از برنج و استیل باشد. اگر شیرآلات از سرب بیشتری برخوردار باشند غیراستاندارد هستند.

چگونه شیرآلات غیر اصل را بشناسیم؟

اگر بخواهیم در مورد شیرآلات غیراستاندارد صحبت کنیم باید بگوییم تمامی شیرآلات غیراستاندارد معیار و آزمونه‌ای موردنظر برای استاندارد بودن را ندارند و هم برای سلامتی انسان می‌توانند مضر باشند و هم اینکه عملکرد آنها نمی‌تواند راضی‌کننده باشد. شما اگر می‌خواهید شیرآلات غیراستاندارد را بشناسید ابتدا باید مطمئن شوید که آرم استاندارد روی آنها وجود ندارد و همچنین در سایت شرکت موردنظر اطلاعات و گارانتی محصول درج نشده باشد.

همچنین کم‌وزیاد بودن آلیاژهای شیرآلات که در نتیجه می‌تواند باعث بیماری برای انسان در درازمدت به شود یکی دیگر از معیارهای غیراستاندارد بودن شیرآلات است همان‌طور که گفته شد تغییر در فشار آب و یا رنگ و یا بوی آب می‌تواند نشان‌دهنده این باشد که شیرآلات شما معیارهای لازم برای استاندارد بودن را ندارد.

شیرآلات غیراستاندارد چه معایبی دارند؟

شیرآلات غیراستاندارد چه معایبی دارند؟

معایب شیرآلات غیر استاندارد چه چیزی است؟ همه ما می‌دانیم که هیچ محصولی بی‌دلیل ارزان‌تر از بازار نیست و شما این موضوع را می‌دانید اما گاهی باتوجه‌به تبلیغات دروغ و یا مشاوره‌های غلط توسط سودجویان شاید ممکن است شما هم به سمت خرید اجناس ارزان‌قیمت بی‌کیفیت بروید. شما باید بدانید که فقط ظاهر شیرآلات برای خرید مهم نیست و باید چند فاکتور و نکته مهم را بدانید تا خرید درست و بادوام داشته باشید و شما زمانی که این شیرآلات را خریداری می‌کنید باید آن‌ها را زودبه‌زود تعمیر کنید و در نهایت شاید مجبور شوید آن را تعویض کنید.

شما باید بدانید که نیت ما از استفاده از شیرآلات این نیست فقط آب سردوگرم را در اختیار داشته باشیم زیرا در آب شهری سنگ‌ریزه‌های بسیاری وجود دارد که باید شیرآلات جلوی آنها را بگیرند و یاسر به موجود در شیرآلات نباید وارد بدن انسان به شوند زیرا همان‌طور که گفته شد می‌تواند برای انسان بسیار مضر باشد پس شما نباید از شیرآلات غیراستاندارد استفاده کنید. در ادامه می‌خواهیم اصلی‌ترین معایب شیرآلات غیراستاندارد را نام ببرید و هرکدام را مورد بررسی قرار بدهیم تا شما بیشتر با آنها آشنا شوید.

وجود سرب در شیرآلات

همان‌طور که گفته شد در شیرآلات سرعت به مقدار بسیار کمی وجود دارد که دلیل وجود آن هم این است که با استفاده از سرب آلیاژ را فرم می‌دهند و باعث می‌شود که شیرآلات فرم خواسته خود را بگیرند و اگر سر به مقدار استاندارد وجود نداشته باشد فرم‌پذیری شیرآلات بسیار پایین می‌آید. پس اگر این سر بیش از حد استاندارد باشد از طریق شیرآلات خارج می‌شود و وارد بدن انسان می‌شود که در نتیجه باعث بروز مشکلات بسیار زیادی در آینده می‌شود.

اگر بخواهیم بیماری‌هایی که از سرب به وجود می‌آید را مورد بررسی قرار دهیم می‌توانیم به بیماری‌هایی همچون رشد ضعیف سلول‌های خاکستری مغز و سپس بهرهٔ هوشی کم‌تر، بیماری‌های روانی، انواع بیماری‌های کلیوی، قلبی و جنسی از مشکلات وجود سرب در بدن است.

حساسیت‌های پوستی و آلرژی از طریق شیرآلات غیراستاندارد

زمانی که در شیرآلات از مواد مصرفی غیراستاندارد استفاده می‌شود این مواد با آب قاتى می‌شود و وارد بدن انسان می‌شود که در نتیجه باعث می‌شود بیماری‌های پوستی و یا آلرژی‌هایی در مناطق مختلف پوست بدن رخ بدهد. زمانی که شما خارش‌های بیش از حد و یا التهاب پوست را مشاهده کنید می‌توانید متوجه شوید که دلیل آن می‌تواند شیرآلات غیراستاندارد باشد مگر اینکه مطمئن شوید بیماری شما به دلیل دیگری دارد اما می‌توانید با آزمایش‌های مربوطه متوجه شوید که بیماری شما از طریق سرب و یا سایر مواد است یا خیر.

آلرژی پوست از طریق آبی کی از بدترین آلرژی‌ها است که باعث التهاب و خارش پوست می‌شود و شما ترغیب می‌شوید که مجدداً به سراغ نوشیدن آب بروید که بود دوباره بیماری شما را چندین برابر می‌کند پس اگر مشکل شما جدی تر شد حتماً به دنبال درمان آن باشید و مطمئن شوید که از شیرآلات شما این مشکل به وجود نیامده است.

آیا شیرآلات غیراستاندارد دارای هزینه هستند؟

شاید در هنگام خرید شیرآلات ارزان‌قیمت اما زیبا شما بسیار خوشحال باشید که با قیمت بسیار مناسبی کی خوب را تهیه کرد همان‌طور که گفته شد شیرآلات ارزان‌قیمت دارای مشکلات بسیار زیادی برای جسم ما برای عملکرد شیرآلات می‌تواند داشته باشد. همچنین شما اگر از شیرآلات آید استاندارد استفاده کنید مجبور هستید که بعد از خرابی آن را تعمیر کنید و متوجه خواهید شد که به‌اندازه یک شیر استاندارد هزینه صرف کرده‌اید و در ادامه هم به مشکل برخورد خواهید کرد.

جمع‌بندی

معایب شیرآلات غیر استاندارد چیست؟ انتخاب شیرآلات استاندارد یکی از کارهای سخت در این بازار است زیرا تنوع محصولات بسیار زیاد است و رقبا برای سود بیشتر و فروش بیشتر محصولات خود دست به هر کاری می‌زنند و شما باید به‌صورت کامل با شیرآلات استاندارد و غیراستاندارد داشته باشید تا انتخاب شما نادرست نباشد. در این بخش ویژگی‌ها و معایب شیرآلات استاندارد و غیراستاندارد را به شما عزیزان بگوییم تا شما بتوانید تمام معیارهای خود را برای خرید شیرآلات استاندارد داشته باشد و همچنین بتوانید شیرآلات غیراستاندارد را شناسایی کنید.

ارتباط با شیرآلات تهران

به نظرتون کیفیت این بخش چطور بود؟
سهیل رئوف پناه

ما یک راه ساده تر برای برقراری ارتباط با کاربران خود پیدا کرده ایم: عضو کانال شوید:

مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه: